dezinsectii
deratizari

deratizare

Deratizare, dezinsectie, dezinfectie - ACAROM

 
  Nume*:
  Companie:
  Email*:
  Telefon Mobil:
  Mesajul dumneavoastra*:

*campuri necesare


 
 
deratizare bucuresti


BUCURESTI, judetele Prahova, Ilfov, Arges:


Vodafone: 0726.677.272
0768.333.222
E-mail:  bucuresti@specialistii.ro
Adresa: Bucuresti, Str. C.A. Rossetti, nr. 7, sector 1
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetul Iasi:


Orange: 0740.236.789
E-mail:  iasi@specialistii.ro
Adresa: Iasi, str. Sarariei, nr. 220
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetul Brasov:


Vodafone: 072 98 72 510
E-mail:  brasov@specialistii.ro
Adresa: Brasov, Sacele, str. Principala
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetele Suceava, Neamt si Botosani:


Orange: 0746 790 714
E-mail:  suceava@specialistii.ro
Adresa: Suceava, str. Marasesti, nr. 32, bloc A5;
 
deratizare constanta


judetul Constanta:


Vodafone: 072 64 75 906
E-mail:  constanta@specialistii.ro
Adresa: Constanta, str Nehoiului nr 1 (Km 4)
 
deratizare suceava neamt botosani iasi


judetele Galati si Braila:


Orange: 0743 61 44 76
E-mail:  galati@specialistii.ro
 
S.C. ACAROM S.R.L.
Cod Unic de Inregistrare: RO 24543888;
Numarul de Ordine: J33/1525/2008;
Sediul social: Suceava, str. Marasesti nr. 32
Solare | Eoliene | Magazin echipamente schi si snowboard | Paintball Echipamente | Reincarcare cartuse | Dezinsectie deratizare | Cazare Apartament Brasov